پارتیشن UPVC ۱۷ آذر ۱۳۹۷ بدون نظر 4 بازدید

بهترین متریال استفاده شده در پارتیشن UPVC

 بهترین متریال استفاده شده در پارتیشن UPVC

از آنجا که امروزه به طراحی و چیدمان فضای داخلی و بیرونی ساختمان توجه بسیاری می شود و سعی می گردد که از محدودترین فضاها بهترین استفاده ها شود ، طراحی انواع پارتیشن مورد توجه طراح دکوراسیون قرار دارد ، در همین راستا در این مقاله ، بهترین متریال استفاده شده در پارتیشن UPVC مورد بررسی قراب گرفته شده است .

متریال پارتیشن UPVC

پارتیشن های یو پی وی سی

پارتیشن (partition) به مجموعه هایی گفته می شود که به واسطه ی آنها می توان فضای  داخلی ساختمان و یا فضای داخل و بیرون ساختمان را جداسازی کرد، در گذشته پارتیشن ها از جنس چوب ساخته می شدند و تا سقف امتداد می یافتند که معمولا در فضای پذیرایی و نشیمن قرار داده می شدند ، اما امروزه می توان پارتیشن ها از جنس های مختلف و طراح زیبایی ساخت .

پارتیشن ها می توانند از جنس های مختلف و طراح متنوعی ساخته شوند ، لذا پارتیشن UPVC ، به پارتیشن های ساخته شده از مواد اولیه UPVC گفته می شود که می توان به راحتی با کمی دقت و خلاقیت نسبت به محیط و سلیقه ی مشتری ، با ساخت پارتیشن های مقرون به صرفه ، زیبا و مطلوب اقدام نمود .

ساخت پارتیشن یو پی وی سی

متریال پارتیشن UPVC

جهت ساخت و طراحی پارتیشن هایی از جنس UPVC ، از شیشه های دو جداره و چند جداره می توان استفاده نمود ، زیرا شیشه علاوه بر زیبایی و امکان دید ، قابلیت طراحی ، رنگ پذیری و پوشانندگی را نیز دارد ، به عنوان مثال در یک پنجره ی دو جداره به عنوان پارتیشن UPVC می توان از عمل سندپلاست جهت ایجاد طراحی بر روی شیشه ، ایجاد سایه و پوشانندگی شیشه استفاده نمود .

متریال به کار رفته در پارتیشن UPVC می تواند پارتیشن همسان از همان جنس در پارتیشن باشد ، به عنوان مثال در دکوراسیون استفاده شده از UPVC ،  این عمل موجب ایجاد نظم و همسان سازی زیبایی خواهد شد .

در پارتیشن های ادرای استفاده از پنجره ی UPVC موجب درجه بالای عایق صوتی خواهد شد .

قاب های پنجره UPVC می تواند به عنوان پارتیشنی برای استخرها مورد استفاده قرار گیرد زیرا متریال UPVC علاوه بر عایق بودن در برابر رطوبت ، در برابر آب ؛ فرسودگی و زنگ زدگی نیز مقاومت بسیار بالایی دارد .

ارس پن تولید کننده پنجره های دوجداره یو پی وی سی و پنجره آلومینیوم ترمال برک و پنجره آلومینیوم نرمال ، مجری تخصصی نماهای شیشه ای ، نمای کرتین وال ، نمای کامپوزیت ، نمای فریم لس ، لوور ، نمای اچ پی ال ، ترموود ، CFRC ، نمای سنگ خشک ، نمای سرامیک خشک و نماهای خاص

طراح فاز دو اجرایی و مشاور تخصصی نما

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *