پنجره دوجداره عایق صوت ۲۰ تیر ۱۳۹۷ بدون نظر 69 بازدید

ویژگی های بهترین پنجره دوجداره عایق صوت

ویژگی های بهترین پنجره دوجداره عایق صوت

یکی از معضلات زندگی امروز در شهر های بزرگ، وجود آلودگی صوتی و سر و صدا است. همین امر باعث شده است تا مشکلات زیادی از لحاظ اعصاب و بیماری های مختلف در افراد به وجود آید. آرامش نیاز اصلی هر فرد است بنابراین استفاده از بناهای عایق صوت بسیار محبوب شده است. یکی از بهترین گزینه ها برای عایق بندی صوتی ساختمان ها، پنجره دوجداره عایق صوت می باشد که به صورت بسیار موثر از ورود صدای اضافی به ساختمان ها جلوگیری می کند.

پنجره عایق صوتی

کمبود فضای شهری باعث شده است تا بسیاری از ساختمان های اداری و مسکونی در حاشیه اتوبان ها و بزرگراه ها واقع شود. در نتیجه باید با استفاده از پنجره های دوجداره عایق صوت از ورود سر و صدای بیش از حد به داخل واحدهای ساختمانی جلوگیری نمود. از جمله عواملی که باعث عایق بندی پنجره های دوجداره می شود، استفاده از پروفیل های نوع یو پی وی سی در آن هاست. پروفیل UPVC از لحاظ صوتی و حرارتی عایق بوده و با استفاده از شیشه های دوجداره در آنها امکان تزریق گاز آرگون بین دو لایه شیشه و عایق بندی بیشتر فراهم می شود. در بسیاری از موارد از پنجره های عایق صوت به عنوان شیشه دوجداره یا پنجره سه جداره نام می برند.

عایق بندی شیشه های دوجداره حدوداً ۷۰% می باشد و از این رو تا حد بسیار زیادی می توانند مانع ورود سر و صدا به داخل منزل شوند.

عایق بندی صوتی

بهترین پنجره دوجداره عایق صوت

امروزه انواع مختلفی از پنجره های دوجداره که ادعای عایق بندی صوتی دارند در بازار وجود دارند. اما برای انتخاب بهترین پنجره دوجداره عایق صوت باید به برخی فاکتورها توجه نمود. پنجره هایی که دارای شیشه هایی با ضخامت بالاتر هستند، عایق بندی بهتری نسبت به سایر پنجره ها دارند. همچنین کیفیت پروفایل UPVC مورد استفاده نیز تاثیر زیادی در عایق بندی صوتی پنجره دارد. به صورتی که اگر حفره ها و کانال های پروفیل زیادتر باشد، نفوذ پذیری صدا از این پنجره ها کمتر است. بهترین نوع پنجره دوجداره عایق صوت دارای یراق آلات عایق صوت نیز می باشد. در صورت استفاده از پنجره دوجداره کشویی ، باید از یراق آلات فولکس واگنی استفاده نمود تا عایق بندی صوتی بیشتر شود.

ارس پن تولید کننده بهترین نوع پنجره دوجداره عایق صوت آماده ارائه انواع در و پنجره UPVC با بهترین کیفیت و خدمات و مناسبترین قیمت و بهترین خدمات پس از فروش می باشد.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *