قیمت خرید پنجره های دوجداره ۱۳ آذر ۱۳۹۷ بدون نظر 3 بازدید

آنچه در هنگام خرید پنجره دوجداره باید بدانیم

آنچه در هنگام خرید پنجره دوجداره باید بدانیم

هنگامی که لازم است یک وسیله ی مهم ساختمانی خریداری شود به دلیل تاثیرات قرار گیری وسیله در ساختمان ، بهتر است با کمی جست و جو در اینترنت و کسب اطلاعات اجمالی ، جهت یک خرید بی عیب و نقص ، نکات لازم را در مورد آن وسیله به دست آورد ، در همین راستا در این مقاله ، نکات مهم جهت خرید پنجره دوجداره مورد بررسی قرار گرفته شده است .

خرید پنجره دوجداره

پنجره ی دوجداره به انواع پنجره های جدید گفته می شود که در آنها از شیشه های دوجداره استفاده می گردد که علاوه بر زیبایی ، استاندارد بسیار بالایی به جهت عایق بودن در برابر سرما ، گرما و آلودگی های صوتی دارند و از هزینه های صرف شده برای سرمایش و گرمایش ساختمان به طور چشمگیری می کاهند .

مهم ترین مزایای این نوع پنجره های در جلوگیری از ورود آلودگی های صوتی و آب و هوایی است ، جلوگیری از اتلاف انرژی حرارتی و سرمایشی نیز از دیگر مزیت های مهم  پنجره های دوجداره است که علاوه بر راحتی و آرامش ساکنین ساختمان ، هزینه صرف انرژی را نیز به شدت می کاهد .

نکات مهم جهت خرید پنجره دوجداره

  • جهت تطبیق پنجره با شرایط آب و هوایی منطقه باید به انتخاب پروفیل یو پی وی سی کاملا استاندارد اقدام نمود .
  • با توجه به کارایی و وزن لنگه ها و میزان تردد آنها باید به انتخاب بهترین نوع یراق آلات مصرفی اقدام نمود .
  • انتخاب بهترین شیشه دوجداره صنعتی که کاملا به صورت استاندارد تولید شده و گاز آرگون به میزان لازم در آن تزریق شده باشد و قادر به خروج از آن نیز نباشد .
  • پنجره دوجداره استاندارد باید توسط استاد کار متخصص و ماشین آلات استاندارد تولید گردد زیرا در غیر این صورت حتی با انتخاب پروفیل، یراق و شیشه دوجداره استاندارد در صورتیکه پنجره ی تولید خوبی نداشته باشد ، پنجره هرگز عایق نخواهد بود و از بین باز شوها اتلاف انرژی صورت خواهد پذیرفت .

بهترین پنجره دوجداره

بازدید از پروژه های انجام شده بهترین روش جهت مطمئن شدن از تولید با کیفیت می باشد.

  • به هنگام خرید حتما باید بتوانید از یک نصاب حرفه ای و مطمئن بهره مند شوید زیرا پنجره دوجداره باید مطابق با استانداردهای نصب ، همراه باشد ، در غیر این صورت اتلاف انرژی از پنجره رخ خواهد داد .

ارس پن تولید کننده پنجره های دوجداره یو پی وی سی و پنجره آلومینیوم ترمال برک و پنجره آلومینیوم نرمال ، مجری تخصصی نماهای شیشه ای ، نمای کرتین وال ، نمای کامپوزیت ، نمای فریم لس ، لوور ، نمای اچ پی ال ، ترموود ، CFRC ، نمای سنگ خشک ، نمای سرامیک خشک و نماهای خاص

طراح فاز دو اجرایی و مشاور تخصصی نما

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *