1 کندن برچسب شیشه | بهترین روش های پاک کردن برچسب شیشه دوجداره
راه های کندن برچسب شیشه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ بدون نظر 4 بازدید

آنچه درباره روش کندن برچسب شیشه باید بدانیم

آنچه درباره روش کندن برچسب شیشه باید بدانیم

دانستن راه کارهای ساده اما کاربردی جهت تمیز کردن و نظافت منزل در بسیاری از مواقع از صدمه دیدن وسایل خانه و تحمیل هزینه های جانبی جلوگیری خواهد کرد ، در همین راستا در این مقاله ، روش کندن برچسب شیشه مورد بررسی قرار گرفته شده است .

در برخی مواقع لازم است تا شیشه هایی که دارای برچسب هایی هستند از کارخانه بر روی آنها زده می شوند ، یا برچسب هایی که جهت مات و تاریک کردن منزل بر روی شیشه چسبانده می شوند و در ابعاد مختلف هستند ، به پاک کردن برچسب های اقدام گردد ، از آنجا که چسب برچسب های شیشه از نوع مرغوب و قوی می باشد ، کندن غیر اصولی این نوع برچسب ها با مشکل روبرو خواهد بود .

بهترین روش کندن برچسب شیشه

کندن برچسب شیشه های دوجداره

جهت کندن برچسب شیشه ، ابتدا کمی برچسب را به کمک سشوار حرارت دهید ، سپس با توجه به ابعاد برچسب ، یک ظرف را از آب پر کرده و چند قاشق مایع ظرفشویی یا پودر رختشویی در آن بریزید و به خوبی به هم بزنید تا کف زیادی از ان حاصل گردد ، اسفنجی را در ظرف آب و کف فرو کرده و بر روی برچسب چند بار بکشید تا حیش شود ، سپس به کمک یک لیسه ( کاردک ) به آرامی با ضربه زدن به زیر برچسب ، آن را بر روی شیشه تا حد ممکن پاک کنید .

در صورت که با لیسه نتوان چسب باقی مانده از برچسب را از روی شیشه پاک کرد ، به کمک مقداری روغن زیتون که به پارچه ای مالیده شده ، می توان به طور کامل آثار باقی مانده از برچسب را به طور کامل پاک نمود .

کندن برچسب شیشه با وسایل تیز

کندن برچسب شیشه با وسایل خشن

استفاده از وسایل خشن و زبری چون سیم ظرفشویی ، چاقو و یا هر وسیله ی خشن دیگر جهت کندن برچسب شیشه ، علاوه بر وقت گیر بودن و عدم پاکسازی کامل برچسب ، موجب خشوار شدن سطوح شیشه دار خواهد شد ، در حالی که به کمک روش اشاره شده به راحتی و سریع می توان به پاکسازی برچسب های بزرگ و خیلی قوی پرداخت .

ارس پن تولید کننده پنجره های دوجداره یو پی وی سی و پنجره آلومینیوم ترمال برک و پنجره آلومینیوم نرمال ، مجری تخصصی نماهای شیشه ای ، نمای کرتین وال ، نمای کامپوزیت ، نمای فریم لس ، لوور ، نمای اچ پی ال ، ترموود ، CFRC ، نمای سنگ خشک ، نمای سرامیک خشک و نماهای خاص

طراح فاز دو اجرایی و مشاور تخصصی نما

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *