رگلاتوری پنجره UPVC ۷ مهر ۱۳۹۷ بدون نظر 17 بازدید

آنچه درباره رگلاژ پنجره UPVC به شما نمی گویند

جلوگیری از تبادل حرارتی ( سرمایشی و گرمایشی ) و همچنین جلوگیری از ورود آلودگی های صوتی ، اصلی ترین مزایای استفاده از محصولاتی UPVC می باشد ، چنانچه پس از نصب پنجره های UPVC به هر دلیلی ، عملکرد لازم از عایق بندی پنجره های UPVC حاصل نشود ، باید به تنظیم و رگلاژ صحیح پنجره UPVC توسط تعمیرکار متخصص اقدام گردد ، در همین راستا در این مقاله ، نکات مربوط به رگلاژ پنجره UPVC مورد بررسی قرار گرفته شده است .

ایجاد یک ساختار صحیح برای عملکرد دقیق چند قطعه کنار هم که نقش اساسی در ماندگاری و استحکام و عایق بندی پنجره دارد ، رگلاژ پنجره UPVC نامیده می شود  .

هزینه رگلاژ یو پی وی سی

به طور کلی در رابطه با عمل رگلاژ کردن پنجره های دوجداره سه پارامتر اصلی نیاز می باشد :

  • شناخت قطعات : یعنی تعمیرکار پنجره دوجداره باید بداند که عملکرد هر قطعه به چه شکل می باشد .
  • درک ارتباط بین قطعات : برای مثال ارتباط بین زاماک و توپی و اسپانیولت را کامل بداند .
  • تنظیم تمامی بخش ها و قسمت ها :

تنظیم قسمت های پنجره باید به گونه ای باشد که عملکرد پنجره یو پی وی سی به حالت ایده ال نزدیک شود .

رگلاژ پنجره UPVC

در رابطه با رگلاژ پنجره UPVC می توان عنوان نمود که رگلاژ و تعمیر پنجره دوجداره upvc به دلیل ازدیاد قطعات و پیچیدگی در طراحی و تولید ، کار بسیار سخت و تخصص محوری است که تنها تعمیرکار ماهر و باتجربه از عهده ی آن بر خواهد آمد ، لذا هرگز جهت رگلاژ پنجره ی دوجداره از افراد غیرمتخصص استفاده نکنید ، زیرا اقدامات اشتباه موجب وارد کردن آسیب های بیشتر به  پروفیل پنجره و قطعات اصلی آن خواهد شد .

رگلاژ پنجره UPVC

از آنجا که در نسل جدید پنجره های UPVC ، ترکیبی از آلومینیوم و یو پی وی سی با یراق الات پیچیده و شیشه های ارگونی متحرک در حالت های هوشمند عملکردی ، پیاده سازی شده است ، کار رگلاژ و تعمیر پنجره آلومینیوم و upvc را دشوارتر شده است ، لذا در صورت بروز هر گونه مشکل و ایراد در رابطه با عملکرد پنجره ی UPVC ، سریعا با تعمیرکار کاربلد تماس بگیرید .

ارس پن بهترین تولید کننده درب و پنجره UPVC و با بالاترین کیفیت و خدمات، ضمن بهره گیری از با کیفیت ترین انواع پروفیل پنجره آماده خدمت رسانی به هموطنان می باشد.

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *