درب ضد آب برای سرویس بهداشتی ۱۰ مهر ۱۳۹۷ بدون نظر 17 بازدید

قیمت درب ضد آب برای سرویس های بهداشتی

درب های سرویس های بهداشتی به دلیل پایین بودن متراژ آپارتمان ها و همچنین پایین بودن متراژ توالت و حمام از سایز درب های ساختمان بیشتر در معرض آب و رطوبت قرار دارند ، لذا جهت بالا رفتن عمر درب های این نواحی از ساختمان باید از درب های ضد آب مناسب استفاده کرد ، در همین راستا در این مقاله، قیمت درب ضد آب برای سرویس های بهداشتی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

درب های ضد آب مناسب برای سرویس های بهداشتی باید در برابر رطوبت مقاوم بوده و در صورت آسیب نیز قابل تعمیر باشند .

بر اساس خاصیت ضد آب بودن درب های موجود در بازار ، درب های ABS که مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند و ضد خش هستند ، در اولویت اول قرار دارند ، این نوع درب ها از جنس MDF سه میلی متری هستند که به رزین ABS آغشته می شوند و در نهایت نیز درب با ورق  ۱٫۲ میلی متری ABS پوشانده می شوند .

در به کارگیری درب های ABS ، لازم است که چارچوب درب نیز با رزین ABS پوشش داده شود .

پس از درب های ABS  ، درب های تمام چوب ، درب های HPL ( درب ملامینه ) ، درب های HDF ، در ب های MDF روکش چوب و درب هایMDF روکش PVC ، در اولویت های بعدی قرار دارند .

درب دستشویی دوجداره UPVC

درب ضد آب

در رابطه با قیمت درب ضد آب برای سرویس های بهداشتی می توان عنوان نمود که با وجود برندها و جنس های مختلف درب های ضد آب ، قیمت های مختلفی برای درب های ضد آب مخصوص سرویس های بهداشتی وجود دارد که هرچه جنس مقاوم تری انتخاب گردد ، قیمت بیشتری نیز باید پرداخت نمود .

هر چه خاصیت ضد آب بودن و ضد بخار بودن درب بیشتر باشد ، مقاومت آن بالاتر خواهد بود ، لذا قیمت درب نیز بیشتر است.

درب ضد آب UPVC برای سرویس بهداشتی

درب های UPVC دوجداره که به منظور استفاده در دستشویی و سرویس بهداشتی طراحی شده است ضد آب بوده و تماماً توسط پنل پوشانده شده و یک قسمت بالای آن ممکن است دارای شیشه باشد. یراق آلات مورد استفاده در این درب ها نیز از نوع ضد آب می باشد.

درب ضد آب UPVC

اندازه گیری ابعاد درب

چنانچه باید ابعاد یک درب را جهت سفارش تحویل داد ، در اندازه گیری ابعاد درب باید دقت لازم را نمود زیرا در برخی درب ها به دلیل نوع جنس درب ، امکان رنده خور بودن که به کمک آن می توان درب را چهارچوب جای داد ، وجود ندارد .

ارس پن بهترین تولید کننده درب و پنجره UPVC و با بالاترین کیفیت و خدمات، ضمن بهره گیری از با کیفیت ترین انواع پروفیل پنجره آماده خدمت رسانی به هموطنان می باشد.

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *