قیمت پنجره UPVC

قیمت پنجره UPVC

پروفیل های UPVC، نوعی جدید از پروفیل های درب و پنجره هستند که امروزه به دلیل زیبایی ظاهری و عایق بندی مناسب، در بسیاری از ساختمان های اداری، مسکونی و … استفاده می شوند. آنچه برای کارفرمایان اهمیت دارد، قیمت پنجره UPVC است. بسیاری از کارفرمایان فارغ از اینکه این در و پنجره ها، چه تاثیر مثبتی در کاهش هزینه های انرژی ساختمان دارند، به دنبال انواع پنجره یو پی وی سی ارزان قیمت هستند. در این جا قصد داریم عوامل موثر بر تعیین هزینه و قیمت پنجره های UPVC را بررسی کنیم تا امکان تهیه باکیفیت ترین پروفیل با مناسب ترین قیمت برای سازندگان فراهم باشد.

قیمت در و پنجره UPVC

آنالیز قیمت پنجره UPVC

پنجره های UPVC در مقایسه با سایر انواع در و پنجره، به طور قابل ملاحظه ای صرفه اقتصادی بیشتری چه در مرحله خرید و نصب و چه در سایر مراحل تعمیر و نگهداری، دارند. این پروفیل ها، از لحاظ جلوگیری از هدررفت انرژی بسیار کارآ عمل کرده به صورتی حدوداً ۳۰ تا ۴۰ درصد موجب کاهش در هزینه های انرژی سالیانه ساختمان می شوند. در حقیقت، یکی از مزایای عمده و قابل توجه پنجره های UPVC، فقدان هزینه های ناشی از فرسودگی و استهلاک پنجره ها می باشد. هزینه های اولیه نصب نیز بسیار کمتر از انواع پنجره های آلومینیوم و حتی چوبی می باشد.

از آنجایی که امروزه اکثر شرکت های تولید کننده در و پنجره از پروفیل های UPVC ، استفاده می کنند، در نتیجه این در و پنجره ها بیشتر در بازار و یافت شده و همین امر باعث تعدیل قیمت پنجره UPVC نسبت به سایر انواع در و پنجره ها می شود.

قیمت پنجره های UPVC بستگی به کیفیت پروفیل انتخابی و نوع بازشو آنها و اندازه درب و پنجره دارد.

قیمت انواع پنجره های UPVC

هزینه نهایی استفاده از در و پنجره های UPVC

به طور کلی قیمت نهایی در و پنجره های UPVC به عوامل زیر بستگی دارد:

  • کیفیت پروفیل UPVC مورد استفاده
  • تعداد جداره های پنجره
  • نوع شیشه انتخابی
  • نوع یراق آلات مورد استفاده
  • عایق بندی و درزبندی پنجره
  • استفاده یا عدم استفاده از توری ها

به طور کلی استفاده از در و پنجره های یو پی وی سی یا تعویض پنجره های قدیمی با پروفیل های UPVC ، ارزش کلی ساختمان را افزایش می دهد. همچنین به افزایش کارآیی و بازدهی ساختمان کمک می کند.

به اشتراک بگذارید