1 لوور آلومینیومی | قیمت لوور آلومینیومی | نصب لوور آلومینیومی در ساختمان
لوور آلومینیومی ۶ آبان ۱۳۹۷ بدون نظر 6 بازدید

قیمت لوور آلومینیومی برای ساختمان ها

اثر تابش گرما و سرما بر ساختمان

از آنجا که گرما و انعکاس بیش از حد نور خورشید ، سطوح براق نمای خارجی ساختمان را با شرایط نامطلوبی روبرو می کند ، به کمک یک سایه بان در نمای خارجی ساختمان ، بدون  محدود کردن دید منظره بیرونی ، می توان به طور چشمگیری تابش مستقیم اشعه خورشید بر روی شیشه ها و نما را کم کرد و همزمان دست یابی به نور کافی در داخل ساختمان را نیز ممکن ساخت ، همچنین از این طریق ، می توان نیاز به سرمایش را به شدت کاهش داد ، در همین راستا در این مقاله ، قیمت سایه بان لوور آلومینیومی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

نصب لوور آلومینیومی در ساختمان

لوور آلومینیومی

لوور آلومینیومی نوعی سایه بان وسیع می باشد که بر روی نمای خارجی ساختمان نصب می شود تا گرمای نور خورشید را در فصول گرم سال کاهش داده و در فصول سرد نیز مانع از عمل گرمایشی خورشید نگردد ، از سوی دیگر این نوع آفتابگیر ، مهندسین معمار را در طراحی نمای زیبا کمک می کند .

انواع لوور آلومینیومی

  • لوور آلومینیومی ثابت : این نوع لوور ساده و اقتصادی است و امکان نصب مستقیم آن بر روی نمای شیشه و ورق کامپوزیت ممکن می باشد ، لوورهای ثابت به کمک سوراخ هایی که بر روی درپوش آنها تعبیه شده است ، به سازه ی متصل می شوند .
  • لوور آلومینیومی متحرک : این نوع لوورها ، به صورت کنترل از راه دور یا به صورت پیچی تولید می شوند .

قیمت لوور آلومینیومی

قیمت لوور آلومینیومی

قیمت لوور آلومینیومی با توجه به قیمت بیلت آلومینیومی همان روز ، به صورت متر طول محاسبه می شود که در این میان ، نوع لوور و وسعت پروژه در قیمت نهایی تاثیرگذار می باشد ، هر چه ساختمان وسیع تر باشد ، قیمت لوور آلومینیومی نیز بیشتر خواهد شد .

هزینه نصب و راه اندازی لوور آلومینیومی به صورت مجزا از قیمت لوور آلومینیومی است .

ارس پن تولید کننده پنجره های دوجداره یو پی وی سی و پنجره آلومینیوم ترمال برک و پنجره آلومینیوم نرمال ، مجری تخصصی نماهای شیشه ای ، نمای کرتین وال ، نمای کامپوزیت ، نمای فریم لس ، لوور ، نمای اچ پی ال ، ترموود ، CFRC ، نمای سنگ خشک ، نمای سرامیک خشک و نماهای خاص

طراح فاز دو اجرایی و مشاور تخصصی نما

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *