پارتیشن دوجداره آلومینیومی ۱۷ تیر ۱۳۹۷ بدون نظر 58 بازدید

مزایا و ویژگی های پارتیشن دوجداره آلومینیومی

مزایا و ویژگی های پارتیشن دوجداره آلومینیومی

یکی از وسایلی که در بسیاری از دفاتر و ادارات و مطب های پزشکی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، استفاده از انواع پارتیشن دوجداره آلومینیومی می باشد. در گذشته پارتیشن بندی در دفاتر اداری کاری پر هزینه محسوب می شد. زیرا تنها گزینه پیش رو، استفاده از دیوار کشی و بنایی یا نهایتاً پارتیشن های چوبی گرانقیمت بود. اما امروزه با استفاده از پارتیشن های دوجداره آلومینیومی می توان با کمترین هزینه و در کمترین زمان، چندین اتاق جداگانه در یک واحد بزرگ اداری ایجاد نمود.

بهترین پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن دوجداره آلومینیومی چیست؟

این پارتیشن ها از آلومینیوم های آنودایز ساخته می شود. برای پیکربندی ظاهری این پارتیشن ها می توان از شیشه های سکوریت در دو نوع ساده و سند بلاست یا حتی ام دی اف و پرده کرکره ای استفاده نمود.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی را می توان به دو صورت افقی و عمودی اجرا نمود. پارتیشن های آلومینیومی نسبت به پارتیشن های فلزی دیگر از قیمت بالاتری برخوردار هستند اما به طور کلی با توجه به دوام و ماندگاری آن ها و قابلیت بازیافت و همچنین در مقایسه با هزینه های بنایی و دیوار کشی به طور کلی گزینه مقرون به صرفه ای می باشند.

یراق آلات پارتیشن دوجداره آلومینیومی

در اغلب پارتیشن های دوجداره آلومینیومی با کیفیت از یراق آلات سوئیسی استفاده می شود. این یراق آلات قیمت بالایی داشته و از کیفیت و دوام بسیار مطلوبی برخوردار می باشند. به خصوص در پارتیشن های آلومینیومی پلاتینه که به صورت تمام شیشه ای اجرا می شوند، استفاده از این یراق آلات بسیار توصیه می شوند.

مزایای پارتیشن های دوجداره آلومینیومی

مزایای پارتیشن های دوجداره آلومینیومی

پارتیشن های دوجداره آلومینیومی به طور کلی انتخاب بسیار مناسبی برای استفاده در دفاتر و مطب ها جهت ساخت بیشترین اتاق های مجزا با کمترین دردسر می باشند. اما استحکام و عایق پذیری صوتی و داکتینگ خوب این پارتیشن ها از مزایای مهم و منحصر به فرد آن ها می باشد.

به طور کلی مزایای پارتیشن دوجداره آلومینیومی شامل موارد زیر می باشد:

  • سهولت و تسریع در عملیات نصب پارتیشن
  • نفوذناپذیری صدا و خاصیت آکوستیک بودن
  • تعمیر و نگهداری سریع و آسان
  • عدم خوردگی در برابر رطوبت
  • تنوع در ابعاد و ارتفاع
  • امکان عبور دادن سیم های برق و شبکه و …
  • تنوع در رنگ و ظاهر با استفاده از نمای شیشه سکوریت یا سندبلاست و پرده کرکره
  • امکان افزودن آپشن های اضافه نظیر شلف و کمد
  • امکان طراحی و اجاره بر اساس بودجه کارفرما

باید توجه داشته باشیم امکان نصب پرده کرکره تنها در پارتیشن های دوجداره آلومینیومی می باشد و در انواع تک جداره این امکان وجود ندارد.

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *