پروفیل وین تک ۵ تیر ۱۳۹۷ بدون نظر 104 بازدید

ویژگی ها و مزایای پروفیل وین تک

توجه به مباحث انرژی و جلوگیری از هدررفت انرژی در ساختمان ها باعث شده است تا رقابت تنگاتنگی بین تولیدکننده های پروفیل های UPVC و پنجره های دوجداره برای ساخت بهترین پروفیل یو پی وی سی ایجاد شود. وین تک، سازنده انواع بهترین پروفیل های در و پنجره ساختمانی، پرچمدار این بازار رقابتی در دنیا و ایران است. پروفیل های وین تک از مواد UPVC بسیار با کیفیت ساخته شده است که از لحاظ سختی در نوع خود بی نظیر است. مزیت عمده پروفیل وین تک ، مقاومت ذاتی آن در آب و هوای بسیار گرم یا بسیار سرد است که این پنجره ها را از سایر برندهای در و پنجره متمایز نموده است.

بنابراین تفاوتی نمی کند اگر ساختمان شما در یک منطقه بسیار گرم یا بسیار سرد، یا محیطی همواره بارانی یا با بادهای شدید باشد، وین تک می تواند بدون هیچ گونه علائم خوردگی و فرسودگی از نفوذ هوای بیرون به ساختمان شما جلوگیری کند.

پروفیل وین تک یک برند جهانی با تکنولوژی به روز است که با طراحی منحصر به فرد خود شما را از انتخاب بهترین پروفیل در و پنجره UPVC مطمئن می سازد.

مزایای پنجره وین تک

مزایای پروفیل وین تک (WINTECH)

ضد آب بودن:

بر خلاف پروفیل های چوبی یا فلزی، پنجره های وین تک به هیچ وجه با تغییر آب و هوا تاب بر نمیدارد. و خورده نمی شود. عایق بندی دوبرابری این پروفیل ها، از نفوذ آب باران و باد به داخل ساختمان جلوگیری می کند.

مقاومت در برابر گرد و غبار:

سیستم درزبندی دولایه در پنجره های وین تک همچنین از نفوذ گرد و غبار و آلودگی به داخل واحد ساختمانی جلوگیری نموده و به تمیز ماندن و سالم ماندن فضای خانه کمک می کند.

عایق بندی حرارتی:

سیستم لعاب دهی دوبرابری در پنجره های وین تک، عایق بندی بسیار مناسبی را در این پنجره ها فراهم نموده و کمک می کند در منزل شما بدون از دست دادن نور خورشید، از انتقال گرمای تابستان و سرمای زمستان به داخل واحد جلوگیری شود.

صرفه جویی در مصرف انرژی:

متریال خاص استفاده شده در پنجره های وین تک ، جریان هوای گرم و سرد را به داخل اتاق متوقف کرده، در حالیکه بیشترین نور خورشید را دریافت می کند. در نتیجه خانه شما راحت و روشن می ماند. بنابراین به طور چشمگیری مصرف انرژی کاهش می یابد.

پنجره وین تک

سهولت در تعمیر و نگهداری:

پنجره های وین تک در برابر احتراق و خوردگی مقاوم هستند. گفته می شود پروفیل وین تک برای سالیان متمادی به نگهداری و رنگ کردن نیازی ندارد.

مقاوم و ایمن:

مقاومت پروفیل وین تک با روش های مهندسی خاص نسبت به سایر انواع درب و پنجره زیادتر شده و در برابر نیروی باد استحکام لازم را دارد. بنابراین بار اضافی را به ساختمان وارد نمی کند. همین امر باعث می شود خانه شما در برابر نیروهای خارجی مانند طوفان و زلزله ایمن بماند.

طول عمر زیاد:

پنجره وین تک، در برابر رطوبت و گرد و غبار مقاوم می باشد. بنابراین عمری برابر با ۳۰ تا ۵۰ سال دارند که در مقایسه با بسیاری از برندهای دیگر در و پنجره بسیار طولانی تر است.

عاری از سرب:

مواد استفاده شده در ساخت پنجره های UPVC وین تک، عاری از سرب بوده و به این ترتیب سلامتی بیشتری را برای ساکنین ساختمان فراهم می کند.

سازگار با محیط زیست:

اگر جزو افرادی هستید که محیط زیست یکی از دغدغه های شماست، حتما از پروفیل های یو پی وی سی WINTech استفاده نمایید. مطمئن باشید این پنجره ها کمترین ضریب انتقال حرارت و بیشترین ضریب انتقال جریان نور را دارند. بنابراین نه تنها مصرف انرژی های فسیلی کاهش می یابد بلکه فضایی دلنشین در داخل منزل ایجاد می شود.

قیمت پروفیل وین تک

قیمت پروفیل وین تک

با توجه به موارد و مزایای ذکر شده، قیمت پروفیل وین تک نسبت به بسیاری از پروفیل های مشابه بسیار به صرفه تر بوده و در هزینه های ناشی از مصرف انرژی با استفاده از پنجره های WINTech صرفه جویی می شود. پنجره های وین تک انواع مختلفی دارند که قیمت آنها با یکدیگر متفاوت می باشد.

ارس پن بهترین تولید کننده در و پنجره های دوجداره با استفاده از پروفیل وین تک ، با کیفیت ترین محصولات درب و پنجره و انواع بازشو ها را با مناسبترین قیمت به شما عرضه می کند.

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *