1 پنجره آلومینیومی تک حالته | کاربرد پنجره تک حالته آلومینیومی | نصب پنجره تک حالته
کاربرد پنجره آلومینیومی تک حالته ۱۱ دی ۱۳۹۷ بدون نظر 2 بازدید

پنجره آلومینیومی تک حالته چه کاربردی دارد؟

پنجره های به کار رفته در انواع ساختمان علاوه بر امکان دید به محیط بیرون ، سبب تهویه هوای داخل به بیرون ، خروج اضطراری و زیبایی ساختمان نیز خواهند شد که در طرح ها و جنس های مختلف طراحی و ساخته می شوند ، در همین راستا در این مقاله ، کاربرد پنجره آلومینیومی تک حالته مورد بررسی قرار گرفته شده است .

پنجره آلومینیومی تک حالته پنجره ای ساخته شده از آلومینیوم می باشد که فقط قادر است در حالت افقی حرکت کند و فرد در یک حالت (افقی) می تواند از آن استفاده کند ، پنجره های تک حالته که به نام پنجره لولایی نیز شناخته می شوند از متداول ترین انواع پنجره می باشند ، پنجره تک حالته آلومینیومی دارای یک دستگیره است که با بالا و پایین کردن آن باز و بسته شدن پنجره به راحتی صورت می گیرد و همه از این نوع پنجره ها استفاده کرده اند .

پنجره آلومینیومی تک حالته

پنجره آلومینیومی تک حالته

کاربرد پنجره آلومینیومی تک حالته

پنجره ی تک حالته آلومینیومی دارای کاربرهای متعددی است که می توان به کاربرد این پنجره در مکان های عمومی همچون : مدارس ، بیمارستان ها، هتل ها و سایر اماکن اشاره نمود ،از آنجا که این نوع پنجره ها از یک سمت باز می شوند، تهویه مناسب هوا را به وجود می آورند.

پنجره آلومینیومی تک حالته باز و بسته شدن ساده ای دارد و لذا استفاده از آن برای همگان امکان پذیر و راحت خواهد بود ، از سوی دیگر ،  قیمت این نوع پنجره ها نسبت به سایر انواع باز شو ها کمتر است .

قابلیت مصرف در هر مکان و کاربرد متنوع پنجره تک حالته ی آلومینیومی سبب استفاده از این نوع پنجره ها در انواع ساختمان است .

نصب پنجره های آلومینیومی

نصب پنجره های آلومینیومی

نصب پنجره آلومینیومی تک حالته

سریع ترین زمان جهت نصب پنجره ها در نصب پنجره های تک حالته است ، جهت نصب پنجره آلومینیومی تک حالته باید از نصاب حرفه ای بهره گرفت مخصوصا در مواردی چون ؛ تعویض پنجره های قدیمی و کلاسی با پنجره های تک حالته ،  بهره گیری از نصاب حرفه ای باعث می گردد ضمن دریافت کار با کیفیت ، کلیه نکات لازم برای یک نصب اصولی صورت گرفته و از محصول بهترین استفاده شود ، در واقع مواردی چون ؛ روغن کاری و رعایت اصول درست نگهداری پنجره ، می تواند باعث گردد تا بتوان از پنجره خریداری شده برای مدت طولانی تری استفاده نمود .

ارس پن تولید کننده پنجره های دوجداره یو پی وی سی و پنجره آلومینیوم ترمال برک و پنجره آلومینیوم نرمال ، مجری تخصصی نماهای شیشه ای ، نمای کرتین وال ، نمای کامپوزیت ، نمای فریم لس ، لوور ، نمای اچ پی ال ، ترموود ، CFRC ، نمای سنگ خشک ، نمای سرامیک خشک و نماهای خاص

طراح فاز دو اجرایی و مشاور تخصصی نما

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *