1 پنجره UPVC آکاردئونی | قیمت پنجره دوجداره آکاردئونی | مزایای در و پنجره آکاردئونی
پنجره دوجداره آکاردئونی ۱۲ دی ۱۳۹۷ بدون نظر 2 بازدید

درباره پنجره UPVC آکاردئونی چه می دانید؟

همواره امکان دید به فضای بیرون از ساختمان با نصب انواع پنجره امکان پذیر می باشد ، از آنجا که برخی افراد مایل هستند که دید باز و بدون محدودیتی نسبت به فضای بیرون داشته باشند ولی قاب و فریم پنجره مانع خواهد بود ، ای پنجره های مخصوصی جهت تحقق این خواسته استفاده می گردد ، در همین راستا در این مقاله ، پنجره UPVC آکاردئونی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

پنجره UPVC آکاردئونی

پنجره های آکاردئونی از پروفیل upvc ساخته می شوند ، کارکرد بسیار جالبی در فضای داخلی دارند ، این نوع پنجره دوجداره با یراق آکاردئونی ( Fold & Slide ) ، حتی بیش تر از پنجره های کشویی کارآیی دارند زیرا در هنگام نیاز می توان کل پنجره و قسمت های میانی ( اعم از پروفیل بازشو و یراق آلات و شیشه دوجداره ) را به سمت کناره ای هدایت کرد ، به طوری که در مقابل دید فرد فضای آن طرف پنجره به طور کامل قابل رویت خواهد بود و هیچ قسمتی از پنجره در مقابل دید نخواهد بود.

این نوع پنجره برای فضاهایی با عرض بیش تر از سه متر استفاده قرار می گیرند ، لذا از جمله پنجره های ابعاد بزرگ محسوب می شوند .

پنجره UPVC آکاردئونی

پنجره UPVC آکاردئونی

کاربرد پنجره یو پی وی سی آکاردئونی

  • در فضاهای داخلی و زمانی که دیوار بین فضای داخلی و خارجی وجود دارد ، پنجره آکاردئونی، فضای بیرون را به داخل خانه می آورد ، با این کار فضای داخلی گسترده و وسیع تر می شود . لذا با کم ترین هزینه تغییری اساسی در فضاهای کوچک به وجود خواهد آمد .
  • زمانی که نیاز هست به طور موقت یا دائم از صلب بودن دیوار در سالن پذیرایی، آشپزخانه، نشیمن و یا حتی اتاق خواب ها کاسته شود ، پنجره UPVC آکاردئونی به سبب قابلیت جمع شدگی و اشغال فضای کم ایده بسیار مناسبی خواهد بود .
  • پنجره UPVC آکاردئونی را می توان به راحتی در بالکن مورد استفاده قرار داد که در هر شکل و ابعاد این موقعیت را فراهم می آورد ، این نوع پنجره می تواند در فصل زمستان فضای داخلی را کاملا ایزوله کند و در فصول دیگر در صورت باز کردن بازشو ها فضایی با دید کامل را در محل ایجاد نماید .
مزایای پنجره آکاردئونی

مزایای پنجره آکاردئونی

نکات مهم در طراحی پنجره UPVC آکاردئونی

در طراحی این نوع پنجره ها ، شکل بازشو پنجره ها باید با نظر کارفرما و مشاوره کارشناس اندازه گیر  شده و به شرایط مکانی که قرار است پنجره در آن قرار بگیرد دقت کافی داشت ،به عنوان مثال ؛ توجه به آرک ساختمان ( برای سقف منحنی)، جای چوب پرده برای ایجاد کتیبه بالای پنجره ها در سالن، حفظ و رعایت ارتفاع کابینت و شیر ظرفشویی در آشپزخانه و همچنین بیرون یا داخل بودن پنجره ها متناسب با حداکثر کارا بودن پنجره، رنگ پروفایل در نما، رنگ شیشه به کار برده شده از مهم ترین این شرایط هستند که سبب یک طراحی بی عیب و نقص و زیبا برای پنجره UPVC آکاردئونی خواهد شد .

ارس پن تولید کننده پنجره های دوجداره یو پی وی سی و پنجره آلومینیوم ترمال برک و پنجره آلومینیوم نرمال ، مجری تخصصی نماهای شیشه ای ، نمای کرتین وال ، نمای کامپوزیت ، نمای فریم لس ، لوور ، نمای اچ پی ال ، ترموود ، CFRC ، نمای سنگ خشک ، نمای سرامیک خشک و نماهای خاص

طراح فاز دو اجرایی و مشاور تخصصی نما

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *